Biżuteria z żywicy – jedyna w swoim rodzaju

Wkładamy w naszą pracę bardzo wiele serca. Biżuteria z żywicy jest w całości wykonywana ręcznie – od zbierania liści i kwiatów, poprzez ich suszenie i ostrożne zatapianie w płynnej żywicy, aż do starannego szlifowania po jej zastygnięciu. Gdy planowany kształt jest już gotowy, musimy jeszcze dostosować go do noszenia - to znaczy wyżłobić w nim otworki, przewlec łańcuszek, dopasować bazę pod pierścionek… Wszystko to stanowi długi, trwający co najmniej kilka dni (a z suszeniem nawet kilka tygodni!) proces, który wymaga niesłychanej precyzji i staranności.

Najważniejszą zaletą, którą cechuje się biżuteria z żywicy, jest jednak unikatowość. Zatapiamy w niej kwiaty, nasiona, drobne kawałki srebra i złota, czasem nawet muszle czy fragmenty kory. Oferujemy też szeroki wybór kształtów – od serduszek i klasycznych owali, aż po sześciany czy kule. Zdarza się, że zamiast narzucać własną formę, wykorzystujemy naturalny kształt materiału, z którym pracujemy. Wszystko to sprawia, że każda sztuka naszej biżuterii jest niepowtarzalna i wyjątkowa – nie znajdziesz w naszej ofercie dwóch identycznych wisiorków, pierścionków czy bransoletek.

Wasza miłość jest taka jak Wy – jedyna w swoim rodzaju, niezwykła i porywająca. Składają się na nią nie tylko Wasze wspomnienia i wspólnie spędzone chwile, ale też Wasze charaktery i pasje, krótko mówiąc – to, jacy jesteście. Czy istnieje piękniejszy sposób na powiedzenie „kocham cię”, niż podarowanie drugiej połowie prezentu równie unikalnego?