Zegary

Zegary z drewna i żywicy

Zegar jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Posługiwanie się nim wprowadza ład i harmonię do codziennego życia. Upraszcza też wykonywanie wielu czynności, takich jak pieczenie ciasta, oglądanie ulubionego programu w telewizji czy wychodzenie do pracy, szkoły lub na spotkania z przyjaciółmi. Czasomierz nie musi jednak pełnić wyłącznie funkcji praktycznej. Atrakcyjne wzornictwo, optymalna wielkość czy kolorystyka pozwalają na wykorzystanie go również w charakterze ozdoby wnętrza dopasowanej do aranżacji. Zegary z drewna i żywicy, które powstają w naszej pracowni w Żarach, wyróżniają się unikalnym designem. Stanowią one połączenie przejrzystej masy z kawałkami odpowiednio przygotowanego drewna i innymi naturalnymi materiałami. Znajdziesz wśród nich rośliny, kamyki, piasek, muszelki, rozgwiazdy czy okruchy bursztynu, którymi zdobimy też bransoletki z żywicy i wisiorki.

Projektujemy również i wykonujemy zegary z drewna uzupełnione różnymi dodatkami oraz kompozycje wykonane wyłącznie z żywicy, w których zostały zatopione naturalne kompozycje. Wszystkie modele są wyposażone w sprawne mechanizmy, dzięki którym dokładnie odmierzają czas. Zegary z drewna i żywicy mogą być unikalną ozdobą wnętrza zarówno w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym czy eko. To również dobry pomysł na prezent gwiazdkowy czy z okazji rocznicy ślubu.


Zegar  z drewna i żywicy

Zegar z drewna i żywicy

150,00zł Bez podatku: 150,00zł

Zegar wykonany z kawałka jasnego drewna.Cyfry w zegarze są wyżłobione i zalane perłowo - czerwoną żywicą.Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz.Wskazówki są czarne , metalowe.Mechanizm jest płynący, na jedną baterię AA.Całość zegara została zabezpieczona kilkakrotnie duńskim olejem do drewna...

Zegar drewniany z mchem

Zegar drewniany z mchem

200,00zł Bez podatku: 200,00zł

Zegar wykonany z kawałka jasnego drewna.Na górze zegara wyżłobiona jest miseczka służąca do przechowywania różnych drobnych rzeczy np. biżuterii.Cyfry w zegarze są wyżłobione i zalane perłowo niebieską żywicą.Z boku oraz na dole przyklejone są zielone roślinki i mech.Zegar jest unikatowy. Mech "wspi..

Zegar drewniany ze szkatułką

Zegar drewniany ze szkatułką

300,00zł Bez podatku: 300,00zł

Zegar wykonany z pnia drzewa z otwieraną szkatułką u góry.Zawiera metalowe elementy ozdobne ( zwierzęta, drzewa) oraz mech zalany żywicą.Szkatułka w środku zalana jest żywicą tworzącą  w dolnej części krajobraz , a w górnej motyw ognia.Tarcza zegara ozdobiona jest czarnymi cyframi oraz metalowy..

Zegar zielony z drewnem

Zegar zielony z drewnem

180,00zł Bez podatku: 180,00zł

Zegar  wykonany z zielono perłowej żywicy, gałązek z drobnymi listkami oraz kawałka drewienka zatopionego w żywicy.Zegar posiada mechanizm wolno płynący na jedną baterię paluszek aa.Wskazówki są ozdobne koloru złotego, metalowe.Niepowtarzalny zegar o nieregularnych kształtach.W zależności od ja..

Zegarek plaster drewna

Zegarek plaster drewna

100,00zł Bez podatku: 100,00zł

Zegar zrobiony z plastra drewna z cyframi zalanymi niebiesko- perłową żywicą oraz pęknięciem zalanym zieloną perłową żywicą.Drewno zostało kilkakrotnie zabezpieczone duńskim olejem do drewna. Zegarek jest wiszący.Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz, którego nie znajdą Państwo w żadnym sklepie.Wy..

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.