Zegary

Zegary z drewna i żywicy

Zegar jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Posługiwanie się nim wprowadza ład i harmonię do codziennego życia. Upraszcza też wykonywanie wielu czynności, takich jak pieczenie ciasta, oglądanie ulubionego programu w telewizji czy wychodzenie do pracy, szkoły lub na spotkania z przyjaciółmi. Czasomierz nie musi jednak pełnić wyłącznie funkcji praktycznej. Atrakcyjne wzornictwo, optymalna wielkość czy kolorystyka pozwalają na wykorzystanie go również w charakterze ozdoby wnętrza dopasowanej do aranżacji. Zegary z drewna i żywicy, które powstają w naszej pracowni w Żarach, wyróżniają się unikalnym designem. Stanowią one połączenie przejrzystej masy z kawałkami odpowiednio przygotowanego drewna i innymi naturalnymi materiałami. Znajdziesz wśród nich rośliny, kamyki, piasek, muszelki, rozgwiazdy czy okruchy bursztynu, którymi zdobimy też bransoletki z żywicy i wisiorki.

Projektujemy również i wykonujemy zegary z drewna uzupełnione różnymi dodatkami oraz kompozycje wykonane wyłącznie z żywicy, w których zostały zatopione naturalne kompozycje. Wszystkie modele są wyposażone w sprawne mechanizmy, dzięki którym dokładnie odmierzają czas. Zegary z drewna i żywicy mogą być unikalną ozdobą wnętrza zarówno w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym czy eko. To również dobry pomysł na prezent gwiazdkowy czy z okazji rocznicy ślubu.


Zegar Morski

Zegar Morski

180,00zł Bez podatku: 180,00zł

Piękny morski zegar zrobiony z błękitnej żywicy z piaskiem, muszlami, wodorostami i rozgwiazdą.Mechanizm wolno płynący - idealny do sypialni...

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.