Komplety

Czerwony komplet z nasionami dmuchawca (Srebro)

Czerwony komplet z nasionami dmuchawca (Srebro)

160,00zł Bez podatku: 160,00zł

Komplet składa się z naszyjnika oraz pary kolczyków.Na tle czerwonej żywicy zostały zatopione nasiona dmuchawca.Całkowita długość kolczyków wynosi 4 cm.Wszystkie elementy metalowe w kolczykach wykonane są ze srebra próby 925.Średnica kul kolczyków to 20mm.Wisiorek znajduje się na czarnym woskowym sz..

Czerwony komplet z nasionkiem dmuchawca (Srebro)
nowy

Czerwony komplet z nasionkiem dmuchawca (Srebro)

180,00zł Bez podatku: 180,00zł

Komplet składa się z naszyjnika oraz pary kolczyków.Na tle czerwonej żywicy zostało zatopione po jednym nasionku dmuchawca.Całkowita długość kolczyków wynosi 5 cm.Wszystkie elementy metalowe w kolczykach wykonane są ze srebra próby 925.Średnica kul kolczyków to 15mm.Wisiorek znajduje się na srebrnym..

Komplet czarne kule z nasionem dmuchawca ( srebro)

Komplet czarne kule z nasionem dmuchawca ( srebro)

140,00zł Bez podatku: 140,00zł

Komplet składa się z naszyjnika oraz kolczyków.Wykonany jest z żywicy koloru czarnego i zatopionego w niej nasiona dmuchawca.Kolczyki sztyfty srebrne, próby 925 z zatyczkami sylikonowymi.Średnica kulki w kolczykach wynosi 12mm.Wisiorek znajduje się na cienkim, srebrnym łańcuszku o długości 45 cm.Śre..

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.