Kolekcja Kształty

Naszyjnik - góry w kole (dwustronny)

Naszyjnik - góry w kole (dwustronny)

120,00zł Bez podatku: 120,00zł

Okrągły, dwustronny naszyjnik z afrykańskiego drzewa z ręcznie wyrzeźbionymi górami.Widok malowany farbą , zalany krystaliczną żywicą.Wisior umieszczony jest  na czarnym, woskowym sznurku o długości 45 cm.Istnieje możliwość wymiany czarnego sznurka na srebrny łańcuszek o długości 45 cm. Koszt s..

Naszyjnik delfinek

Naszyjnik delfinek

130,00zł Bez podatku: 130,00zł

Ręcznie rzeźbiony delfinek wyskakujący z morza z drewna doussie zatopiony w krystalicznej żywicy w kształcie koła.Zawieszka umieszczona jest na srebrnym haczyku próby 925 i czarnym, woskowym sznurku o długości  45 cm z zapięciem ze stali szlachetnej.Istnieje możliwość wymiany czarnego sznurka n..

Naszyjnik górski krajobraz - diament

Naszyjnik górski krajobraz - diament

140,00zł Bez podatku: 140,00zł

Naszyjnik wykonany z kawałka drewna egzotycznego badi.Góry wyrzeźbione w drewnie, zatopione w krystalicznej żywicy.Boki wisiorka zostały ścięte zarówno z tyłu jak i z przodu, tworząc kształt diamentu.Całość projektu została wykonana przez nas ręcznie. Wisior umieszczony jest na czarnym woskowym sznu..

Naszyjnik kula - RoboPies

Naszyjnik kula - RoboPies

120,00zł Bez podatku: 120,00zł

Naszyjnik kula z ręcznie skręcaną z elektronicznych elementów głową psa zatopioną w krystalicznej żywicy.Wisiorek umieszczony jest na czarnym woskowym sznurku o długości 45cm. Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudełeczko...

Naszyjnik Leśny prostokąt

Naszyjnik Leśny prostokąt

120,00zł Bez podatku: 120,00zł

Prostokątny naszyjnik z gałązką z porostami zatopioną w krystalicznej żywicy.Naszyjnik umieszczony jest na czarnym, woskowym sznurku o długości 45 cm.Istnieje możliwość wymiany czarnego sznurka na srebrny łańcuszek o długości 45 cm.Koszt srebrnego łańcuszka wynosi 40 zł.Informacji o zamianie prosimy..

Naszyjnik przekrój szyszki

Naszyjnik przekrój szyszki

100,00zł Bez podatku: 100,00zł

Przekrój szyszki zatopiony w żywicy.Kształt wisiora został nadany przez nas w całości ręcznie.Wisior umieszczony jest na  czarnym woskowym sznurku o długości 50 cm.Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudełeczko...

Naszyjnik topór

Naszyjnik topór

100,00zł Bez podatku: 100,00zł

Naszyjnik topór, wykonany z drewna i żywicy.Całość projektu począwszy od nadania kształtu, skończywszy na polerowaniu został nadany ręcznie.Całkowita długość wisiorka wynosi 7,2 cm.Umieszczony jest na czarnym, woskowym sznurku o długości 45 cm.Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudeł..

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.