Kolekcja Kształty

Naszyjnik - góry w kole (dwustronny)

Naszyjnik - góry w kole (dwustronny)

120,00zł80,00zł Bez podatku: 80,00zł

Okrągły, dwustronny naszyjnik z afrykańskiego drzewa z ręcznie wyrzeźbionymi górami.Widok malowany farbą , zalany krystaliczną żywicą.Wisior umieszczony jest  na czarnym, woskowym sznurku o długości 45 cm.Istnieje możliwość wymiany czarnego sznurka na srebrny łańcuszek o długości 45 cm. Koszt s..

Naszyjnik delfinek

Naszyjnik delfinek

130,00zł100,00zł Bez podatku: 100,00zł

Ręcznie rzeźbiony delfinek wyskakujący z morza z drewna doussie zatopiony w krystalicznej żywicy w kształcie koła.Zawieszka umieszczona jest na srebrnym haczyku próby 925 i czarnym, woskowym sznurku o długości  45 cm z zapięciem ze stali szlachetnej.Istnieje możliwość wymiany czarnego sznurka n..

Naszyjnik górski krajobraz - diament

Naszyjnik górski krajobraz - diament

160,00zł Bez podatku: 160,00zł

Naszyjnik wykonany z kawałka ciemnego, afrykańskiego drewna.Góry wyrzeźbione w drewnie, zatopione w krystalicznej żywicy.Boki wisiorka zostały ścięte zarówno z tyłu jak i z przodu, tworząc kształt diamentu.Całość projektu została wykonana przez nas ręcznie.Wisior umieszczony jest na srebrnym łańcusz..

Naszyjnik góry w kropli

Naszyjnik góry w kropli

170,00zł Bez podatku: 170,00zł

Naszyjnik kropla z rzeźbionymi z czarnego dębu górami zatopionymi w transparentnej żywicyCałość projektu została wykonana ręcznie.Wisiorek znajduje się na czarnym, woskowym sznurku z elementami ze stali szlachetnej.Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudełeczko...

Naszyjnik Leśny prostokąt

Naszyjnik Leśny prostokąt

120,00zł90,00zł Bez podatku: 90,00zł

Prostokątny naszyjnik z gałązką z porostami zatopioną w krystalicznej żywicy.Naszyjnik umieszczony jest na czarnym, woskowym sznurku o długości 45 cm.Istnieje możliwość wymiany czarnego sznurka na srebrny łańcuszek o długości 45 cm.Koszt srebrnego łańcuszka wynosi 40 zł.Informacji o zamianie prosimy..

Naszyjnik przekrój szyszki

Naszyjnik przekrój szyszki

100,00zł Bez podatku: 100,00zł

Przekrój szyszki zatopiony w żywicy.Kształt wisiora został nadany przez nas w całości ręcznie.Wisior umieszczony jest na  czarnym woskowym sznurku o długości 50 cm.Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudełeczko...

Naszyjnik topór

Naszyjnik topór

100,00zł80,00zł Bez podatku: 80,00zł

Naszyjnik topór, wykonany z drewna i żywicy.Całość projektu począwszy od nadania kształtu, skończywszy na polerowaniu został nadany ręcznie.Całkowita długość wisiorka wynosi 7,2 cm.Umieszczony jest na czarnym, woskowym sznurku o długości 45 cm.Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudeł..

Naszyjnik zielony diament (Srebro)

Naszyjnik zielony diament (Srebro)

100,00zł Bez podatku: 100,00zł

Naszyjnik diament z zielonej, perłowej żywicy.Całość projektu została wykonana przez nas ręcznie.Wisior umieszczony jest na srebrnym łańcuszku próby 925 o długości 45 cm.Każdy produkt pakujemy w materiałowy woreczek oraz pudełeczko...

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.