Pierścionek zaręczynowy z żywicy - czy to dobry pomysł?

Pierścionek zaręczynowy z żywicy - czy to dobry pomysł?

Dzisiaj pierścionek zaręczynowy nie musi kosztować majątku. Natomiast może być niepowtarzalnym arcydziełem, stworzonym z metali szlachetnych połączonych z żywicą epoksydową. Można podarować ukochanej pierścionek z zatopionym w żywicy obrazem miłości, tak jak ją pojmujemy. Wyobraź sobie Wasze ulubione miejsce, coś co kojarzy się z Waszym związkiem i opowiedz nam o tym. Możesz nam również przysłać swój projekt pierścionka, jakieś maleńkie pamiątki z Waszego spaceru, wspólnej podróży, np. muszelkę, bursztynek lub podpowiedzieć jakie kwiaty lubi wybranka Twojego serca. Puść wodze wyobraźni, zajrzyj we własne serce i pozwól by Twój podarunek był wyjątkowy. Niech ta chwila będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Z radością pomożemy.

Dzisiaj sztuka zagląda nam w duszę

Przez kilka dziesięcioleci byliśmy jako mieszkańcy naszej planety dość samolubni, wpatrzeni jedynie we własną wygodę oraz skupieni na konsumpcjonizmie. Na szczęście coraz więcej osób jest żywo zainteresowanych ochroną natury i docenia jej skarby. Dawniej składano hołd Matce Ziemi, dzisiaj również jest to możliwe, np. nosząc pierścionki z żywicy oraz inne elementy biżuterii. Noszenie kompozycji zatopionych w żywicy, przywodzi na myśl wyraz podziwu dla zmieniających się pór roku, zachodów słońca nad jeziorem, morskiej toni, zimowego krajobrazu gór. Patrzysz na dłoń lub na piersi i widzisz kawałek spaceru po lesie, np. za sprawą zatopionego w żywicy mchu, listka, kwiatu, żołędzia. W jednej chwili możesz przywołać miłe wspomnienia.

Pierścionek zaręczynowy z żywicy – spacer w głąb serca

Pierścionek z żywicy to okazja na stworzenie czegoś absolutnie wyjątkowego i niepowtarzalnego. Warto pokazać ukochanej kobiecie jak dobrze ją znasz oraz że doceniasz to, jaka jest. To może być na przykład urzekający blask kawałeczków złota, zatopionych w turkusowej, błękitnej lub szafirowej żywicy  - imitującej wodną głębinę: „miłość jako skarb na dnie oceanu serca”. Inny pomysł to „spacer po łące” - dmuchawce zatopione w żywicy dadzą efekt kwiatu płynącego w objęciach delikatnego wiatru. Albo „ogród miłości” pod postacią kwiatów zatopionych w żywicy, np. róże, albo lepiej ulubione kwiaty narzeczonej.

Czekamy na Wasze pomysły, które stanowią dla nas inspirację do tworzenia tego, co najbardziej kochamy.

 

Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.