Biżuteria to coś, co uwielbia każda kobieta. Wystarczy nawet jeden element, aby poczuć się lepiej czy urozmaicić stylizację. W dzisiejszych czasach projektanci biżuterii oferują nam bardzo wiele rodzajów biżuterii, a co za tym idzie: często mamy problem, którą z nich wybrać. Coraz popularniejsze stają się kolczyki z żywicy, które są w stanie wiele zmienić - m.in. wyszczuplić twarz. Możemy wybierać wśród wielu modeli żywicznych kolczyków, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Chcesz być unikalna? Postaw na kolczyki z żywicy!

Zdecydowanie jedną z największych zalet kolczyków z żywicy jest to, że są one unikalne. Każdy doskonale wie, że nie istnieją dwa takie same liście, czy kwiaty. Bardzo podobnie jest z biżuterią wykonaną z żywicy. To wszystko sprawia, że są one wyjątkowe. Wybierając kolczyki z żywicy możemy mieć pewność, że na pewno nie znikniemy w tłumie! W naszej ofercie można znaleźć między innymi duże kolczyki z niezapominajkami, kolczyki bursztynowe kule, czy kolczyki romby z hortensją. Wszystkie modele kolczyków z żywicy są niepowtarzalnie piękne. Każdy znajdzie coś dla siebie - a to wszystko dzięki temu, że oferujemy zarówno delikatne wzory, jak i również bardziej rozmaite modele.

Kolczyki z żywicy - na co dzień i na wyjątkowe okazje

Żywiczne kolczyki bardzo różnią się od standardowych modeli kolczyków, które oferują znani producenci biżuterii. Większość z nich jest po prostu zwyczajna i nie ma w nich nic, co by zachwycało. Zupełnie inaczej jest w przypadku kolczyków z żywicy. Te niewielkie ozdoby uszu nie dość, że są niesłychanie piękne, to w dodatku możemy je nosić każdego dnia, ale również na szczególne uroczystości. Warto wiedzieć, że kolczyki żywiczne podkreślają rysy twarzy, jak i także mogą ją wyszczuplić, czy uwypuklić jej kształt. Pasują praktycznie do każdej stylizacji, lecz warto wiedzieć, że wybór kolczyków z żywicy jest naprawdę duży, więc na pewno znajdziemy model, który idealnie wpasowuje się w nasz strój oraz fryzurę.

Na uwagę zasługą też między innymi:

  • okrągłe kolczyki z płatkiem róży (srebrno),
  • kolczyki łezki z wrzosami (srebro),
  • kolczyki z mchem (srebro).

Naszą pasją jest tworzenie oryginalnej biżuterii z wykorzystanie niestandardowych materiałów. I tak właśnie oto oferujemy naszym klientom biżuterię wykonaną z żywicy. Wśród naszych produktów można znaleźć m.in. żywiczne kolczyki, pierścionki z żywicy, żywiczne naszyjniki, ale także bransolety - bez problemu możemy stworzyć swój własny niepowtarzalny zestaw fantastycznych ozdób.