Biżuteryjne trendy Lato 2019.

W tym roku na przełomie wiosna-lato na największych światowych wybiegach króluje biżuteria, która kojarzy się z pamiątkami z wakacji. Wszelakie muszelki, bursztyny są na topie.

Każda z nas wie, że biżuteria jest dopełnieniem naszej kreacji. Nie tylko poprzez ubrania, ale także dodatki w postaci biżuterii nadajemy swój styl.

Jeśli chodzi o lato to dodatki biżuteryjne nie będą miały nic wspólnego z subtelnością. Ma być dużo lub w wielkich rozmiarach. Przesadne naszyjniki z bursztynami, muszlami i zawsze modnymi perłami. Wielkie pierścionki i kolczyki. Grube łańcuchy, co jest totalną odwrotnością mody sprzed jeszcze kilkunastu lat.

Nasze piękne morze bałtyckie oferuje wszelakie muszle oraz bursztyny, które dają wiele możliwości co do tworzenia pięknej biżuterii.

Projekt Żywica w swojej ofercie posiada naszyjniki z bursztynów oraz muszli z morza Bałtyckiego oraz muszli z morza Północnego. Materiały te w większości zebraliśmy sami, ponieważ nie jest już tak łatwo znaleźć bursztyn na polskich plażach.