Szukasz prezentu na Walentynki? Biżuteria z żywicy to dobry pomysł!

Szukasz prezentu na Walentynki? Biżuteria z żywicy to dobry pomysł!

Biżuteria z żywicy jedyna w swoim rodzaju

Wkładamy w naszą pracę bardzo wiele serca. Biżuteria z żywicy jest w całości wykonywana ręcznie – od zbierania liści i kwiatów, poprzez ich suszenie i ostrożne zatapianie w płynnej żywicy, aż do starannego szlifowania po jej zastygnięciu. Gdy planowany kształt jest już gotowy, musimy jeszcze dostosować go do noszenia - to znaczy wyżłobić w nim otworki, przewlec łańcuszek, dopasować bazę pod pierścionek… Wszystko to stanowi długi, trwający co najmniej kilka dni (a z suszeniem nawet kilka tygodni!) proces, który wymaga niesłychanej precyzji i staranności.

Najważniejszą zaletą, którą cechuje się biżuteria z żywicy, jest jednak unikatowość. Zatapiamy w niej kwiaty, nasiona, drobne kawałki srebra i złota, czasem nawet muszle czy fragmenty kory. Oferujemy też szeroki wybór kształtów – od serduszek i klasycznych owali, aż po sześciany czy kule. Zdarza się, że zamiast narzucać własną formę, wykorzystujemy naturalny kształt materiału, z którym pracujemy. Wszystko to sprawia, że każda sztuka naszej biżuterii jest niepowtarzalna i wyjątkowa – nie znajdziesz w naszej ofercie dwóch identycznych wisiorków, pierścionków czy bransoletek.

Wasza miłość jest taka jak Wy – jedyna w swoim rodzaju, niezwykła i porywająca. Składają się na nią nie tylko Wasze wspomnienia i wspólnie spędzone chwile, ale też Wasze charaktery i pasje, krótko mówiąc – to, jacy jesteście. Czy istnieje piękniejszy sposób na powiedzenie „kocham cię”, niż podarowanie drugiej połowie prezentu równie unikalnego?

Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.