BIOKOTY

Naszyjnik kotek

Naszyjnik kotek

80,00zł Bez podatku: 80,00zł

Naszyjnik pochodzący z naszej autorskiej kolekcji "Biokoty".Wisior wycięty z drewna Bukowego, zabezpieczony olejem duńskim.Twarz ułożona z kawałków roślin, starannie zatopiona w krystalicznej żywicy.Wisior umieszczony jest na czarnym sznurku o długości 50 cm.Każdy z produktów jest unikatowy i jedyny..

Naszyjnik kotek

Naszyjnik kotek

80,00zł Bez podatku: 80,00zł

Naszyjnik pochodzący z naszej autorskiej kolekcji "Biokoty".Wisior wycięty z drewna Badi, zabezpieczony olejem duńskim.Twarz ułożona z kawałków roślin, starannie zatopiona w krystalicznej żywicy.Wisior umieszczony jest na kulkowym łańcuszku w kolorze srebrnym o długości 50 cm.Każdy z produktów jest ..

Naszyjnik kotek

Naszyjnik kotek

90,00zł Bez podatku: 90,00zł

Naszyjnik pochodzący z naszej autorskiej kolekcji "Biokoty".Wisior wycięty z drewna Amarant, zabezpieczony olejem duńskim.Twarz ułożona z kawałków roślin, starannie zatopiona w krystalicznej żywicy.Wisior umieszczony jest na czarnym sznurku o długości 50 cm.Każdy z produktów jest unikatowy i jedyny ..

Naszyjnik kotek

Naszyjnik kotek

80,00zł Bez podatku: 80,00zł

Naszyjnik pochodzący z naszej autorskiej kolekcji "Biokoty".Wisior wycięty z drewna Padouk, zabezpieczony olejem duńskim.Twarz ułożona z kawałków roślin, starannie zatopiona w krystalicznej żywicy.Wisior umieszczony jest na czarnym sznurku o długości 50 cm.Każdy z produktów jest unikatowy i jedyny w..

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.