Pamięć USB

PAMIĘĆ USB Z ŻYWICY

Pendrive - elektroniczny album XXI wieku. Spraw elegancki prezent na ślub, komunię, chrzest czy niezapomniane urodziny lub zaskocz swoich bliskich unikatowym prezentem zawierającym szczególne chwile z waszego życia.


Pendrive wiewiórka

Pendrive wiewiórka

160,00zł Bez podatku: 160,00zł

Ręcznie rzeźbiona wiewiórka z drewna doussie. Zatyczka - łamane drewno zalane zieloną żywicąPamięć USB o pojemności 32 GB.Drewno zostało zabezpieczona kilkakrotnie duńskim olejem do drewna a sama wiewiórka transparentną żywicą.Możliwe doczepienie haczyka na życzenie klienta..

Pendrive z  żywicy

Pendrive z żywicy

130,00zł Bez podatku: 130,00zł

Pamięć USB o pojemności 32 GB.Pendrive został wykonany z zielonej żywicy i kawałku płytki PCB, zatopionej w transparentnej żywicy.Cały projekt łącznie z nadaniem kształtu został wykonany przez nas ręcznie.Istnieje możliwość wykonania pamięci USB na zamówienie klienta...

Pendrive z drewna i żywicy

Pendrive z drewna i żywicy

110,00zł Bez podatku: 110,00zł

Pamięć USB o pojemności 16 GB.Pendrive został wykonany z drewna sosnowego oraz transparentnej żywicy.W żywicy został zatopiony mech oraz wrzosy.Drewniana część USB została zabezpieczona kilkakrotnie duńskim olejem do drewna.Cały projekt łącznie z nadaniem kształtu został wykonany przez nas ręcznie.I..

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Specjalne oferty dla subskrybentów.

Zapisz się by być na bieząco.

Zasubskrybuj nasz newsletter by być na bieząco z nowościami oraz by otrzymywać znizki do wykorzystania w naszym sklepie.